Loader

HİZMETLERİMİZ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için
profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cildinizin derinlemesine temizlenmesi, ışıldaması ve gençleşmesi için düzenli olarak cilt bakımı yaptırmalısınız. Femi Güzellik Salonu’nda cildinize gereken önem veriliyor. Uygulama kısaca şöyle: Cilt önce temizleniyor, sonra tonikle siliniyor, buhar ve siyah nokta temizliğinin hemen ardından cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun maskeler uygulanıyor. Ayrıca tüm bakımlarımızda 10 dakikalık sırt masajı da hediye! Aromaterapi uzmanı Decleor tarafından geliştirilen %100 saf, %100 doğal Aromessence ürünleri ile yapılan bakımları mutlaka deneyin.

% 100 doğal ve etkili bu cilt bakımı her türlü cilde uyarlanmış çok özel bir uygulama. Cildinizdeki gerginliği alıyor ve ardında sadece yumuşak, pırıltılı ve kadifemsi bir görüntü bırakıyor. İçeriğindeki bitkilerle cildinize ihtiyaç duyduğu protein ve vitaminleri sağlıyor. Keten tozu protein, buğday çimi E vitamini, ayçiçeği ise B6 vitamini ile cildi besliyor.

OKSİJEN / KARMA VE YAĞLI CİLTLER İÇİN - 1 SAAT 15 DAKİKA

Cildinize haftada bir kez uygulayacağımız Masque Purifiant Regulateur ile sadece estetisyenlerimizin kullanabileceği Aromaplastie maskelerinin birleşiminden oluşan bir bakım… Aromaplastie cildinize yeterli oranda protein ve vitamin sağlarken bakımın son aşamasında kullanılan Masque Purifiant Regulateur maskesi ciltteki aşırı yağ salgısını dengeliyor, cildi kirden ve istenmeyen maddelerden kurtararak temizliyor ve yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Ayda bir kez uygulandığı takdirde çok daha başarılı sonuç veriyor.

NUTRİVİTAL / KURU CİLTLER İÇİN - 1 SAAT 15 DAKİKA

Cildinize haftada bir kez, dilerseniz evde de uygulayabileceğiniz Nutri Delice Masque Muesli maskesi ile sadece estetisyenlerimizin uygulayabileceği Aromaplastie maskelerinin birleşiminden oluşan bir bakım... Aromaplastie cildin ihtiyaç duyduğu protein ve vitaminleri sağlarken bakım sonunda kullanılan Nutri Delice Masque Muesli maskesi aşırı kuruluğu gideriyor, cildi tazeliyor ve besliyor. Kuru ve dengesi bozulmuş ciltlere uygulanan Nutrivital cildi nemlendiriyor. Cilt kurumasına bağlı oluşan hem küçük hem de büyük kırışıklar üzerinde hafif ve nazik bir kese etkisi yapıyor. Ayda bir kez uygulandığında başarılı sonuçlar veriyor.

HARMONI / HASSAS CİLTLER İÇİN - 1 SAAT 15 DAKİKA

Cildinize haftada bir kez uygulayabileceğiniz Masque Hydra Floral maskesi ve sadece estetisyenlerimizin uygulayabileceği Aromaplastie maskelerinin bir arada kullanımı ile oluşan entegral bakımımız… Aromaplastie, cildinize, ihtiyaç duyduğu protein ve vitaminleri sağlarken bakım sırasında kullanılan Masque Hydra Floral maskesi cildi nemlendiriyor ve ferahlatıyor; istenmeyen kızarıklıkları yok ediyor, ferahlık veriyor ve cildinizin doğal savunmasını kuvvetlendirerek tahrişleri azaltıyor. Ayda bir kez uygulandığı takdirde başarılı sonuçlar veriyor.

EVIDENCE ÖZEL LİFTİNG BAKIMI - 1 SAAT 30 DAKİKA

Size özel bir başka maske... Bileşiminde % 90 oranında kara yosunu bulunan maskemiz, içerdiği kalsiyum ve magnezyum sayesinde cildinize ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri kazandırıyor. Maske, içeriğindeki ıhlamur suyu ile cildi sakinleştiriyor ve yumuşatıyor. Buğday proteini ise cilde ihtiyaç duyduğu nemi veriyor ve sıkılaşma sağlıyor.

AKNE VE LEKE TEDAVİSİ & ANTI-AGING – 30 DAKİKA

Glikolik asit, Glukonolakton, Laktobiyonik asitleri dermotolojiye kazandıran Neostrata ve Exuviance ürünleri ile yapılan bakımlar cildinizi aknelerden ve lekelerden kurtarıyor. Akne, leke tedavisi ve anti-aging uygulamalarında kullanılan AHA’lar (Alfa Hidroksi Asid) cilde çok hızlı nüfuz etmeleri nedeniyle kaşıntı, batma, yanma hissine sebep oluyor. Neotsrata tarafından geliştirilen Glukonolakton ve Laktobionik asit içeren formüller ise bu olumsuz etkileri ortadan kaldırarak konforlu bir bakım sağlıyor. Patentli moleküller, güçlü antioksidan, yosun özler ve vitaminler içeren Neostrata ve Exvuviance ürünleri ile kolajen yapıyı güçlendirerek ince çizgilerden kurtulmak da mümkün. Cildin ihtiyacına ve sorunlara göre bakımlar 6-12 seans arasında değişiyor.

GÜNEŞTEN KORUYUCU BAKIM

Güneşlenmenin sağlıklı ve faydalı bir yaz aktivitesi olduğuna inanıyorduk. Ta ki güneşin bizimle dost olmadığını öğrenene kadar. Yaşam kaynağımız güneş yüzümüzdeki çizgi ve kırışıklara, lekelere ve 30’lu yaşlarda görünmeye başlayan kılcal damar görüntülerine neden oluyor. Aynı zamanda cilt kanserlerinin, bağışıklık sistemi ve hücre DNA’larında meydana gelen hasarların da baş sorumlusu. Güneşten korunmak için sadece güneşlenirken değil her dışarı çıkışımızda güneş koruyucu kullanmak gerekiyor. Hamilton ürünleri 1932’den beri “Güneş Altında Hayat” sloganı ile sizleri zararlı ışınlardan koruyor. Ürünlerin satışı Femi Güzellik Salonu’nda yapılıyor.

HEMEN RANDEVU ALIN