Loader

HİZMETLERİMİZ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için
profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kaş Şekillendirme

Kaş Şekillendirme

Kaş deyip geçmemek gerekir. Çünkü değişken bir kaş modasının bile yaratıldığı günümüzde, değişmeyen bir gerçek vardır. Şekle sokulmuş kaşlar, yüzünüzü aydınlatır ve sizi gençleştirir. O yüzden yanlış alındığı zaman çok kötü sonuçlar doğurabilirler.

Kaşlarınızın biçimi gözlerinizin ve bakışlarınızın anlamını bütünler. Çok etkileyici, çok ciddi, çok masum veya çok çocuksu olabilirsiniz kaşlarınız sayesinde. Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak önemlidir.

Çok farklı metotlarda kaş şekillendirme yapılabilinir, önemli olan size en uygun olanını bulabilmektir.

Eğer gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek isterseniz, kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız.

Eğer kavisli kaş şekillendirme isterseniz kavisli ve yay biçiminde kaş kadını seksi, çekici ve alımlı gösterir.

Fakat yüzünüze ve bakışlarınıza ciddi ve sert bir anlam kazandırmak istiyorsanız üçgen kaş biçimini deneyebilirsiniz.

Ark biçiminde yapılacak bir kaş şekillendirme ise yüzünüze ve bakışlarınıza sürprizli ama aynı zamanda cilveli bir anlam katar.

Eğer bakışlarınızın saf ve masum bir görüntü almasını isterseniz, kaşlarınızın ucunu aşağıya doğru uzatırsanız yüzünüz ve bakışlarınız saf bir görünüm alır.

Düzgün alınmış ve şekle sokulmuş kaşlar yüzünüzü aydınlatır ve sizi daha güzel gösterir.

Kaş şekillendirme uzmanlık isteyen bir konudur, bu konuda uzman olmayan kişiler yanlış kaş şekillendirme ile sizi geri dönülmez bir yola sokabilirler.

HEMEN RANDEVU ALIN